De Veldwachter 47
1741 NB
Schagen
INTERESSE? MELD JE AAN EN VUL HET INSCHRIJFFORMULIER IN EN STUUR DEZE NAAR: info @ debestvanstaveren.nl
Op een unieke locatie, op loopafstand van het centrum van Schagen en het NS-station, ligt dit moderne en volledig gemeubileerde appartement van circa 75 m². Het appartement is in 2024 gebouwd en beschikt over twee slaapkamers, een eigen balkon van circa 7 m² en een moderne, comfortabele afwerking. Daarmee is het appartement van alle gemakken voorzien en kun je er zonder veel aanpassingen direct wonen.
Het appartement ligt op de eerste verdieping. Vanuit de hal kom je in de ruime woonkamer, waar de moderne open keuken direct bij de leefruimte is betrokken. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op. Met circa 7 m² biedt het balkon een fijne plek om in de zomer buiten te zitten en van het mooie weer te genieten. De gehele woning is voorzien van een luxe pvc-vloer met vloerverwarming en raambekleding en wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich twee slaapkamers. De tweede slaapkamer is flexibel in te delen en kan bijvoorbeeld worden gebruikt als werk-, hobby- of logeerkamer. De moderne badkamer is voorzien van eigentijds sanitair en daarnaast beschikt het appartement over een separaat toilet.
Ook qua duurzaamheid is het appartement volledig afgestemd op de eisen van deze tijd. De woning is goed geïsoleerd en volledig gasloos gebouwd. Een grond-waterwarmtepomp zorgt voor de verwarming en het warme water. De vloerverwarming zorgt niet alleen voor een aangename temperatuur in de winter, maar kan in de zomer ook worden gebruikt om de woning te koelen.
Op de begane grond beschikt het appartement over een eigen berging. Parkeren kan op het openbare parkeerterrein op het binnenterrein. Dankzij de combinatie van de jonge bouw, complete inrichting, moderne afwerking en centrale ligging is dit een comfortabel appartement waar je direct je intrek kunt nemen.
De Veldwachter ligt op paar minuten lopen van het NS-station met goede treinverbindingen naar Alkmaar/Hoorn/Amsterdam. Tevens is op loopafstand het gezellige centrum van Schagen te vinden, evenals de bioscoop. Ook niet ver van de appartement is het strand gelegen en de directe omgeving is prachtig en heerlijk om hier te fietsen of te wandelen.
De huurprijs bedraagt € 1.699,76 per maand inclusief meubilering, exclusief € 41,64,- per maand voor de stoffering en exclusief € 52,50 per maand servicekosten.
Goed om te weten:
– waarborgsom (2x kale huurprijs): € 2.650,-;
– exclusief elektra en water;
– per direct beschikbaar;
– huisdieren zijn niet toegestaan;
– roken is niet toegestaan;
– maatvoering is indicatief;
– het appartement wordt verhuurd met het oog op langere termijn, de huurovereenkomst wordt vooralsnog aangegaan voor een minimale periode van 18 maanden met mogelijke verlengen tot onbepaalde tijd.
Kenmerken
Prijs en beschikbaarheid
- Status
- Beschikbaar
- Servicekosten per maand
- € 52,-
Bouwvorm
- Soort
- Galerijflat
- Kenmerk
- Appartement
- Open portiek
- Nee
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 75 m2
- Inhoud
- 225 m3
- Oppervlakte externe bergruimte
- 5 m2
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 2
Energie
- Energieklasse
- A+++
- Soorten verwarming
- Vloerverwarming geheel, Warmtepomp, Warmte terugwininstallatie
- Soorten warm water
- Elektrische boiler eigendom
- Isolatievormen
- Muurisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd, Hierdichting
Buitenruimte
- Tuintypen
- Geen tuin