Tirolstraat 134
1827 EZ

Alkmaar

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Beschikbaar
€ 435.000,- k.k.
5
112 m2

Wonen aan het water, genieten van de zon en je auto gewoon op je eigen oprit parkeren. Het kan hier allemaal. De combinatie van de achtertuin op het zuidoosten aan het water en de woning met energielabel A maakt dit een heerlijke plek om thuis te komen.

Dat merk je al bij binnenkomst. De entree is extra ruim dankzij de aanbouw en de begane grond heeft strak gestuukte wanden en plafonds. De open keuken staat in directe verbinding met de woonkamer en de kunststof raampartijen met openslaande deuren vormen de verbinding tussen binnen en buiten. De achtertuin grenst direct aan het water en ligt op het zuidoosten: je ontbijt in de ochtendzon en zit tot in de middag lekker buiten. Vanuit de tuingerichte woonkamer stap je zo het terras op en geniet je van het groen, de ruimte en het water. Wil je op termijn meer ruimte op de begane grond? De buren hebben hun woning al uitgebouwd, dus je kunt hier binnen dezelfde contour uitbouwen.

Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers en de badkamer. Van origine waren hier drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde. Deze zijn samengevoegd tot één ruime slaapkamer met inloopkast. Mocht je behoefte hebben aan een extra slaapkamer, dan is het eenvoudig om deze ruimte weer op te delen in twee separate kamers. De slaapkamer aan de voorzijde is eveneens ruim en ligt naast de badkamer. De badkamer heeft een moderne uitstraling en is voorzien van een inloopdouche, een tweede toilet en een wastafel met een lademeubel eronder.
De tweede verdieping biedt een ruime vierde slaapkamer. Dankzij de dakkapellen aan zowel de voor- als achterzijde is deze verdieping verrassend ruim en heerlijk licht. Ook praktisch is aan alles gedacht: de trap is in 2025 gerenoveerd , de woning beschikt over zeven zonnepanelen en je parkeert de auto op eigen terrein.

En dan de ligging! De woning ligt in de kindvriendelijke en groene wijk Daalmeer, een fijne woonomgeving met veel water, groen en speelvoorzieningen. Park De Groene Voet ligt om de hoek en ook speeltuin ’t Span en het skatepark zijn dichtbij. Voor liefhebbers van wandelen, fietsen en zwemmen ligt recreatiegebied Geestmerambacht op korte afstand.
Voor de dagelijkse boodschappen is winkelcentrum Daalmeer op loopafstand, met onder andere een bakker, drogist en supermarkt. Ook het Gezondheidscentrum Daalmeer en winkelcentrum De Mare bevinden zich in de buurt. Scholen, sportvelden en de ringweg van Alkmaar zijn snel bereikbaar. Dankzij de goede busverbindingen naar NS-station Alkmaar-Noord en de uitvalswegen richting Amsterdam, Haarlem en Hoorn is ook de bereikbaarheid uitstekend. En wie graag de natuur opzoekt, kan vanuit hier bovendien snel richting bos en strand.

Algemeen:
woonoppervlakte 107 m2 – overige inpandige ruimte 6 m2 – inhoud 401 m3 – perceeloppervlakte 164 m2 – bouwjaar 1986 – energielabel A – 7 zonnepanelen in eigendom – achtertuin aan water – parkeerplaats op eigen terrein – aanvaarding in overleg

Kenmerken

Prijs en beschikbaarheid

Status
Beschikbaar

Bouwvorm

Soort
Eengezinswoning
Type
Tussenwoning

Oppervlakten en inhoud

Perceel oppervlakte
146 m2
Woonoppervlakte
112 m2
Inhoud
419 m3
Oppervlakte externe bergruimte
0 m2

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4

Energie

Energieklasse
A
Soorten verwarming
CV ketel
Soorten warm water
CV ketel
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd, HR glas
CV ketel eigendom
Eigendom

Buitenruimte

Tuintypen
Achtertuin, Voortuin
Kwaliteit
Fraai aangelegd
Totale oppervlakte
85 m2

Brochures

Download media